Ventos Gimnazija -Pagrindinis
I laida (1956-1957 m.m.)
_____
II laida (1957-1958 m.m.)
_____
III laida (1959-1960 m.m.)
_____
IV laida (1960-1961 m.m.)
_____
V laida (1961-1962 m.m.)
_____
VI laida (1962-1963 m.m.)
_____
VII laida (1963-1964 m.m.)
_____
VIII laida (1964-1965 m.m.)
_____
IX laida (1965-1966 m.m.)
_____
X laida (1966-1967 m.m.)
Stanislovas REPŠYS


XI laida (1967-1968 m.m.)
_____
XII laida (1968-1969 m.m.)
_____
XIII laida (1969-1970 m.m.)
_____
XIV laida (1970-1971 m.m.)

Zigmantas KRYŽIUS


XV laida (1971-1972 m.m.)
_____
XVI laida (1972-1973 m.m.)
_____
XVII laida (1973-1974 m.m.)
_____
XVIII laida (1974-1975 m.m.)
_____
XIX laida (1975-1976 m.m.)
_____
XX laida (1976-1977 m.m.)
_____
XXI laida (1977-1978 m.m.)
_____
XXII laida (1978-1979 m.m.)
_____
XXIII laida (1979-1980 m.m.)
_____
XXIV laida (1980-1981 m.m.)
Almira ŠIURKUTĖ


XXV laida (1981-1982 m.m.)
Vaidotas GRIGĖ


XXVI laida (1982-1983 m.m.)
Vitalija ABLINGYTĖ
Aurelija DAUKŠAITĖ
Violeta RUPKUTĖ


XXVII laida (1983-1984 m.m.)
_____
XXVIII laida (1984-1985 m.m.)
Artūras JAŠINSKAS


XXIX laida (1985-1986 m.m.)
Eiminas KIAULAKIS


XXX laida (1986-1987 m.m.)
_____
XXXI laida (1987-1988 m.m.)
_____
XXXII laida (1988-1989 m.m.)
Rimantas ADOMAUSKAS
Ridas PETKUS
Nomeda ANDRIJAUSKAITĖ
Olga JANUŠKEVIČIŪTĖ
(Respublikinės biologų olimpiados laureatė)


XXXIII laida 1989-1990 m.m.
Vaidilutė REKLAITYTĖ



XXXIV laida 1990-1991 m.m.
_____
XXXV laida 1991-1992 m.m.
_____
XXXVI laida 1992-1993 m.m.
Jurgita GOCEITAITĖ



XXXVII laida 1993-1994 m.m.
Remigijus ZNUTAS
(mokyklą baigė vien tik 10-ukais)


XXXVIII laida 1994-1995 m.m.
Ilona KOJELYTĖ


XXXIX laida 1995-1996 m.m.
Gediminas BENETIS
Kristina ERLICKYTĖ
Daiva GAIGALAITĖ


XL laida 1996-1997 m.m.
Akvilė VAUPŠAITĖ


XLI laida 1997-1998 m.m.
Giedrė KUNDROTAITĖ
(Respublikinės biologų olimpiados laureatė)


XLII laida 1998-1999 m.m.
Valdonė VITKAUSKAITĖ
(Mokyklą baigė vien tik 10-ukais)
Inga ADOMAVIČIŪTĖ
Nerijus RUSTEIKA
(Respublikinės fizikų olimpiados laureatas)


XLIII laida 1999-2000 m.m.
Ieva RUMBINAITĖ
(Mokyklą baigė vien tik 10-ukais)

Rasa BRASAITYTĖ
Jolita PRANYTĖ
Mantas STAŠKUS


XLIV laida 2000-2001 m.m.
_____
XLV laida 2001-2002 m.m.
Donatas Končius



XLVI laida 2002-2003 m.m.
Donata ŠVAŽAITĖ
Kristina ANDRIJAITYTĖ
Toma TUPIKAITĖ


XLVII laida 2003-2004 m.m.
Simona UNIKAITĖ
XLVIII laida 2004-2005 m.m.


Egidija GRAKAUSKAITĖ
Kristina RUSTEIKAITĖ
Eglė ŽADEIKYTĖ


XLIX laida 2005-2006 m.m.
_____
L laida 2006-2007 m.m.
Ineta MAŠECKAITĖ


LI laida 2007-2008 m.m.
Aranta BUTAUTAITĖ


LII laida 2008-2009 m.m.
Kristina ČIJAUSKAITĖ
 
LIII laida 2009-2010 m.m.
Raimonda Balčiauskaitė

 
LIV laida 2010-2011 m.m.
Neringa Jurgelytė
Kristina Spiriūtė
Saulius Karelinas
 
LV laida 2011-2012 m.m.
Gvidas Bakaitis
(mokyklą baigė vien tik 10-ukais)
Ieva Miagkovaitė
Deimena Montvydaitė
Klaudijus Lupeika

LVI laida 2012-2013 m.m.
_____
LVII laida 2013-2014 m.m.
_____
SVARBU




PAMOKŲ LAIKAS

1 pamoka - 8.00-8.45

2 pamoka - 8.55-9.40

3 pamoka - 9.50-10.35

4 pamoka - 10.50-11.35

5 pamoka - 12.00-12.45

6 pamoka - 13.05-13.50

7 pamoka - 14.00-14.45

8 pamoka - 14.55-15.40

9 pamoka - 15.50-16.35

10 pamoka - 16.45-17.30

---------------------------

https://goo.gl/Es1XaO

Sveika mokykla

https://www.venta.akmene.lm.lt/admin/uploads/uploads///logo-organizacijai.jpg

DOFE programa