Ventos Gimnazija -Pagrindinis
Mieli tėveliai, buvę mokyklos moksleiviai ir visi geros valios žmonės, kurie norėtų paremti mūsų mokyklą,

Mokykla ieško ir kitų finansinių galimybių atnaujinti mokyklos interjerui, kompiuterinei įrangai, skaityklos bazei, taip pat siekia tobulinti bendruomenės narių skatinimo sistemą.
Pagal Gyventojų pajamų mokesčio įstatymo 34 str. 3 dalies nuostatas yra įtvirtinta nauja nuolatinio Lietuvos gyventojo teisė - nuo per mokestinį laikotarpį gautų pajamų išskaičiuota (mokėtina) pajamų mokesčio dalimi iki 1.2% paremti pasirinktą ūkio subjektą. Mokykla yra viena iš tokių remiamų organizacijų. Paskirkite savo jau sumokėtą pajamų mokesčio dalį Ventos gimnazijai ir investuokite į savo vaikų ateitį.

Ventos gimnazijos rekvizitai:

LT944010043300050143
AB Luminor bankas, banko kodas 40100
Įstaigos kodas 190448680
Ventos gimnazija, Ventos –13, Venta, Akmenės sav.
Specialią prašymo formą bei instrukcijas, kaip ją pildyti, galima rasti VMI.

Deklaracijas galite užpildyti iki š.m. gegužės 02 d.
savo darbovietėje, mokyklos raštinėje arba elektroniniu būdu.
Gimnazija pasiruošusi padėti jums užpildyti ir išsiųsti deklaracijas,skirtas 1.2 procento skyrimo gimnazijos paramai.
Prašytume Jūsų prisidėti prie mokyklos siekiamybių ir dėkojame už pagalbą.

Pagarbiai,

Ventos gimnazijos administracija

SVARBU
Skelbiamas naujas mokslo metų tvarkaraštis I p. (Atnaujinta 2023-10-30)